Czym jest dla mnie WMM?
Młodzież Maryjna stała się dla mnie codziennością. Nauczyłam się , że w Młodzieży Maryjnej nie jest się tylko podczas spotkań ale w każdej sytuacji , w każdym momencie . Przez przynależność do grupy nauczyłam się działania we wspólnocie , poczucia że to od każdego z Nas zależy nasze duchowe wzrastanie.
WMM stało się moim całym życiem ..Moim oddechem.
Poznałam tutaj wspaniałych rówieśników, wspaniałe Siostry Miłosierdzia przez które każdego dnia działa sam Chrystus...Przez nich  jestem po prostu szczęśliwa !...
Dziękuję!
... najpierw Matce Bożej za to że postawiła na mojej drodze Wspólnotę WMM i Wam moi kochani Przyjaciele  ..!
Justyna Hajduszak
Młodzież Maryjna jest dla mnie życiową Przygodą oraz fantastycznymi odkryciami o Matce Bożej.
Nauczyłem się tutaj , że nie warto zostawiać przyjaciół bo to wiążę się z nieodpowiedzialnością .
Tutaj uczę się być odpowiedzialny...Na razie mi się to udaję....:)
Mateusz Pawłowski WMM jest dla mnie wspólnotą ludzi, wspólnotą bardzo wielobarwną, w
której każda osoba jest potrzebna i ważna, ponieważ wnosi cos swoją
osobowością i talentami;) Bez WMM życie straciło by ten promyk słońca,
który pojawia się w każdy piątek wieczorem (z regóły częściej:)),
kiedy już nie mogę się doczekać, aż znów się spotkamy:) Ciesze się, że
Boża Opatrzność czuwa i dała nam się spotkać właśnie w tej grupie aby
wspólnie, przez rozmaite działania rozważać tą wielką Tajemnicę, którą
jest Bóg. W WMM możemy wzrastać w duchowości Maryjnej i
Wincentyńskiej, dzięki czemu już nie jestem po prostu religijna, nie
chodze do kościoła, bo tak trzeba, nudząc się przy tym strasznie.
Stałam się bardziej świadoma;), choć nadal dużo jeszcze we mnie
niewiedzy i braku zaufania Bogu... Jednak dzięki wspólnocie ludzi
wiary i moja wiara się umacnia. Dziękuję Wam za wasze świadectwo;)  

Po latach...
Przez te lata formacji i wzrastania we wspólnocie wiele się u mnie zmieniło. Także to, czym jest dla mnie WMM. Bo nie jest to tylko miejsce, ani nie są to tylko ludzie. Jest to styl życia, kanon postępowania, pewien światopogląd. WMM narzuca mi pewien rytm, pewne spojrzenie na świat, na otaczającą mnie rzeczywistość. WMM bardzo często uczy mnie cierpliwości i miłości w stosunku do bliźnich. Uczy zauważania ludzi niezauważonych. Wincentyńska Młodzież Maryjna jest dla mnie wzorem postępowania według Maryi ale także świętej Ludwiki i świętego Wincentego.To tu realizuję się, rozwijam swojego ducha, uczę się służby i przyjmowania wszystkiego, co Bóg chce mi dać - abym tym umocniona potrafiła iść dalej i świadczyć o miłości jaką Bóg ma do człowieka. Przez ludzi tu spotykanych nadal uczę się relacji międzyludzkich, uczę się spotkania z Bogiem ukrytym w drugim człowieku, ale także uczę się spojrzenia na siebie z dystansem i odkrywam swoje talenty. Poznaję tu jaką wartość ma przyjaźń - ta prawdziwa. 

Dziękuję Ci Maryjo, żeś pewnego pięknego dnia odnalazła mnie - zagonioną i zagubioną w tym świecie - aby mnie przyciągnąć do Twojego Syna, abym ze śmierci mogła przejść do życia.
Asia Siejak


Wincentyńska Młodzież Maryjna jest dla mnie Radością . To jej poświęciłam połowę swojego życia . Jest dla mnie niezwykle ważna . Pamiętam pierwszy dzień i pierwsze spotkanie , jakby to było wczoraj : ) .Jest ona moim szczęściem , szczęściem że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi , że mogę spędzać czas z ludźmi których tutaj poznałam . Jesteście bliscy Mojemu sercu . Chodź czasem coś się nie uda , coś pójdzie nie tak . Jesteśmy razem . Możemy łączyć się we wspólnej zabawie , modlitwie. Dzięki tej wspólnocie nauczyłam się widzieć dobro . Widzieć to co dobre , to co niesie za sobą szczęście i może sprawić że uśmiech pojawia się na twarzy . Nauczyłam się że można liczyć na innych , darzyć zaufaniem drugiego człowieka .Dziękuje wam za to że po prostu jesteście . I bądźcie dalej .
Patrycja Adamska


WMM to wspólnota wspaniałych ludzi, którzy pragną żyć w duchu maryjnym
i wincentyjskim. Stowarzyszenie jest dla mnie bardzo ważne. Spotkałam
tutaj ludzi, na których mogę liczyć. To w tej wspólnocie dzielimy się
swoimi troskami i radościam, spędzamy czas na wspólnej zabawie i
modlitwie. Każdy z nas wnosi do Stowarzyszenia cząstkę siebie, dlatego
jest ono tak wyjatkowe i piękne. Wstąpienie do Stowarzyszenia było
jednym z najlepszych wyborów w moim życiu.  Dziękuję Wam za to, że
jesteśce!

Ewelina Siejak 

WMM jest dla mnie grupą ludzi, która tworzy wspólnotę. Trafiłam tu dzięki ks. Grzegorzowi i jestem mu za to bardzo wdzięczna! We wspólnocie jestem już 2 lata . Tutaj poznałam moich przyjaciół. Wspólnota to nie tylko co środowe spotkania - bo widujemy się o wiele częściej, Ale także RADOŚĆ z tego, że możemy być razem , oraz wspólnie podejmować różne działania. Nieraz nam coś nie wychodzi mamy chwile smutku ale nie załamujemy się! Upadki nas umacniają Emotikon smile Idziemy dalej w miłości z Maryją! To tu poznałam tak wspaniałe siostry Miłosierdzia i nauczyłam się że w drugim człowieku zawsze jest Bóg ! Chociaż głęboko skryty, lecz zawsze tam jest! Tu przeżyłam wspaniałe chwile z NAJUKOCHAŃSZYMI osobami! Kocham ich wszystkich z całego serca." WMM - MOJE ŻYCIE " 

Wiktoria Rakowicz

Uśmiech to bodaj najkrótsza droga
do drugiego człowieka.